Матеріально-технічне забезпечення

Дошкільний навчальний заклад розташований в типовій двоповерховій будівлі. Проектна потужність закладу складає 220 місць (12 груп). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 9-годинним режимом роботи. Відповідно до потреб батьків відкрито 1 дошкільну групу з 12-годинним перебуванням дітей.

У даний час функціонує 4 групи : 3 дошкільні групи та 1 група раннього віку– 73 дитини.

Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі ділянки, квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, випробування системи опалювання.

Упродовж останніх років проведені наступні ремонтні роботи: ремонт приміщення харчоблоку, придбані дитячі стільці, столи. Встановлений бойлер гарячої води.

За рахунок міського бюджету встановлені сучасні ігрові майданчики, встановлені металопластикові вікна, придбані шафки та лавки в дитячі роздягальні, пральна машинка.

В дошкільному закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштуванн. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

В музичній залі є сучасний музичний центр, дитячі музичні інструменти. Для занять з фізкультури в ДНЗ передбачено окрема зала, де проходять спортивні свята та розваги, є необхідний спортивний інвентар. Окрім того , у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів, обладнано ізолятор.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням.

В закладі наявний 1 компьютер,2принтера, 1 сканер

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності дошкільного навчального закладу на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб. Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням.