/Files/images/20211012_155348.jpg

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 325 Харківської міської ради"

Колектив нашого дитячого садочку ставить перед собою завдання,щодо задоволення потреб у догляді, оздоровленні,вихованні та навчанні дітей.
Діяльність колективу ДНЗ № 325 підпорядкована виконанню вимог, відображених у головних документах про освіту. У навчальному закладі проводиться чітка, систематична робота з метою формування у дошкільників знань, умінь, навичок відповідно до завдань програми "Дитина".
Навчально-виховний процес планується з урахуванням розумового і фізичного навантаження. Основним акцентом у виховній та навчальній роботі дошкільного закладу є максимальна гуманізація педагогічного процесу. Велике значення вихователі приділяють індивідуальному та диференційованому підходу до вихованців,а також розвитку інтересів та творчих здібностей дітей, формуванню соціально-моральних якостей, креативного мислення, художньо-естетичного смаку.
Дошкільний навчальний заклад взаємодіє зі школою. Щорічно складається та затверджується спільний план роботи. Вихователі старших груп проводять екскурсії дітей до школи.